menu
Word Lid
Een zomerse Avondmarkt!

Vrijdagavond nam onze afdeling zoals elk jaar deel aan de avondmarkt in Beerse. Een mooie traditie intussen: de vinger aan de pols houden in onze gemeente is immers hét stokpaardje van onze voorzitster Ingrid Crynen. Onze militanten zijn dan ook heel het jaar door op pad: op de Avondmarkt, op de Jaarmarkt van Vlimmeren, op Kapellekensmarkt, tijdens allerlei acties doorheen het jaar en huis aan huis - we willen weten wat er bij ú leeft. De volksstraat, daar gaat het ons als Vlaams-nationalistische partij om, niet de elites uit Brussel.

De Avondmarkt was alleszins een gezellige gebeurtenis. Dankzij het mooie weer zakten vele jonge en iets-minder-jonge Beersenaren af naar onze stand voor een gratis beker popcorn, om eendjes te vissen of voor een frisse pint. Erg bedankt voor jullie aanwezigheid!


ONTVANG ONZE NIEUWSBRIEF